Lastetöö

Pühapäevakooli ja lastetööd koordineerib koguduses Reet Kaldur. Ta on korraldanud koostöös Jõhvi Muuseumi Seltsiga erinevaid projekte, mis võimaldavad lastel ja noortel kirikuga ja kirikumuuseumiga tutvuda. Toredaks traditsiooniks on saanud Jõhvi Muuseumiöö ja Mihklilaada raames lastele viktoriini läbiviimine ja aaretejaht kiriku ümbruses, peredel on võimalus külastada kirikutorni ja võlvidepealset. Suviti toimuvad pärimuskultuuri laagrid. Koostöös Kaitseliiduga on aastaid koguduse saalis meisterdatud koos isadega lindudele pesakaste. Kaks korda aastas, enne jõule ja ülestõusmispühi meisterdatakse koguduse saalis praostkonna lastetöötegija Kaja Alasooga kaunistusi. Pandeemia ajal ei ole meisterdamisi toimunud.

Täpsem info Reet Kaldurilt, tel 513 2467, reet.kaldur@mail.ee