Jõhvi kogudust külastab Töölö (ja Meilahti) koguduste esindus

26.04-28.04 külastab Jõhvi Mihkli kogudust 33- liikmeline grupp Meilahti ja Töölö kogudustest. Ühiselt külastatakse: Jõhvi Kontserdimaja, Pühajõe kirikut, Toila parki, Narva kindlust ja Raekoda, Sillamäe linna, Kuremäe kloostrit, jalutatakse Kauksi Rannahoone promenaadil, ronitakse Iisaku vaatetorni, õhtustatakse Trahteris Valge Hobu. Grupp ööbib Toila Spa Hotellis. Pühapäeval, 28. aprillil tutvutakse kirikumuuseumiga ja osaletakse algusega kell 10 toimuval jumalateenistusel. Soomlaste poolt tervitab kirikulisi sõpruskoguduste ülemõpetaja Hilkka Niemistö. Gruppi saadavad veel Niina Marjanen ja diakon Pasi Rautiainen.

Pärast jumalateenistust toimub kirikukohv koguduse saalis. Olete lahkelt oodatud!

Sõprussidemed Helsingi Meilahti kogudusega sõlmiti 1989. aastal. Südamlikud sõprussidemed on kestnud tänaseks juba üle 35 aasta. Mõned aastad tagasi liitus Meilahti kogudus Töölö kogudusega.

Meilahti kirik
Töölö kirik