Täna, 3.10 külastas meid eestpalvekogudus Rannust

Täna, 3. oktoobril oli kogudusel tore päev, meid külastasid Rannu Püha Martini koguduse hooldajaõpetaja Timo Švedko ja koguduse esindus. Rannu Püha Martini kogudus on Jõhvi Mihkli koguduse eestpalvekoguduseks olnud 2020. aastast. Vastastikuseid külaskäike on seni takistanud pandeemia, kuid täna saime rõõmsalt koos olla. Päev algas ühise jumalateenistusega Jõhvi kirikus, kus õp Timo Švedko tervitas kogudust ja jutlustas. Pärast jumalateenistust tutvustas õp Peeter Kaldur külalistele kirikut ja kirikumuuseumit, järgnes kohvilauaosadus, tutvumine ja vestlusring koguduse saalis. Suur tänu, et olete meid eestpalves hoidnud ja täname külaskäigu eest! Rohket Jumala õnnistust igasse päeva!

Täpsemalt saab Rannu Püha Martini koguduse tegemistest lugeda nende koduleheküljelt rannu.eelk.ee